Chcę kupić Naturalny Ekstrakt z Tarczycy

Jeśli chcesz kupić Naturalny ekstrakt z tarczycy Thiroy, Thyroid-S lub bezlaktozowy TR Thyroid, zamówienia możesz dokonać wysyłając maila na adres:

plpermaculture@gmail.com

Nazywam się Wojciech Majda

 

Cena Thiroyd (pisanego przez “I”)

 • 1 opakowanie czyli 1000 tabletek – 299.99 zł + koszt przesyłki
 • 500 tabletek (pół opakowania) – 199.99 zł + koszt przesyłki (40 zł)

Naturalny ekstrakt z tarczycy Thiroyd

 

Cena Thyroid-S:

 • 1 opakowanie czyli 1000 tabletek – 339.99 zł + koszt przesyłki
 • 500 tabletek (pół opakowania) 239.99 zł + koszt przesyłki (40 zł)

 

NDT

Cena T.R. Thyroid (ekstraktu ze świńskiej tarczycy bez laktozy)

 

 • 1 opakowanie czyli 1000 tabletek – 499.99 zł + koszt przesyłki
 • 500 tabletek (pół opakowania) 359.99 zł + koszt przesyłki (40 zł)TR Thyroid NDT

Koszt przesyłki:

 • Jeśli chcesz kupić całe opakowanie, 1000 tabletek (zapieczętowane w butelce, z kartonikiem w przypadku Thyroid-S lub w oryginalnym plastikowym pojemniku w przypadku Thiroyd lub TR Thyroid), to koszt przesyłki wynosić będzie 80zł.
 • W celu ograniczenia kosztów wysyłki oferujemy klientom możliwość przepakowania tabletek do hermetycznie zamkniętej plastikowej torebki (Thyroid-S i 500 Tabletek Thiroyd). Wtedy koszt wysyłki 1000 jak i 500 tabletek wynosi 40zł. Thiroyd w wersji 1000 tabletek nie musi być przepakowywany do foliowej torebki, bo w plastikowym opakowaniu, tabletki są fabrycznie zamknięte w torebce. TR Thyroid również nie musi być przepakowywany, bowiem w oryginalnym opakowaniu są 2 aluminiowe torebki po 500 sztuk.

Koszt przesyłki jest tak wysoki bowiem lek jest wysyłany z Tajlandii, zwiera również ubezpieczenie przesyłki (gwarancja dostarczenia lub zwrot pieniędzy).

 

Płatność przelewem bankowym.
Szczegóły w mailu.

Jeśli zatem chcesz kupić Thiroyd, Thyroid-S lub TR Thyroid wyślij mi maila.

Comments

 1. edyta says

  Witam,

  Po jakim czasie od dokonania wpłaty wysyła Pan preparat?
  JA dokonałam przelewu tydzień temu i cisza….

   • wiesław says

    Bardzo proszę o kontakt. Jestem mocno i pilnie zainteresowany. Rejestrowałem się na forum ale coś mi nie wychodzi lub moja wiedza komputerowa jest niewystraczająca. POZDRAWIAM

 2. Alicja Kowalczyk Gab.Okulistyczne,Optyk"VIZAMED" says

  Prosze o 1000 tabletek Thyroid jaka dawkę mam brać jeśli biorę 50mq Euthyroxu
  Pozdrawiam

   • monika kowalska says

    Jestem zainteresowana kupnem T.R. Thyroid z jednoczesna propozycją dawkowania.Jestem na euthyroxie 100mg.Proszę o kontakt.

 3. Wojciech Majda says

  Wiesz jakie ilości aktywnych hormonów tarczycy zawiera ten suplement? Inna sprawa, że tkanki świńskie są bardziej podobne do ludzkich niż wołowe.

  • Magda says

   Nie mozna porownywac dawki hormonow w Levothyroxynie I suplementach z naturalna tarczyca bo ilosc hormonow moze wahac sie w suplementach z naturalna tarczyca. Dlatego nalezy zaczac od malej dawki 2-3 razy dziennie, po 2 tygodniach dawke nalezy zwiekszyc a po kolejnych 2 tygodniach znowu jesli nadal mamy symptom niedoczynnosci tarczycy (dobrze jest mierzyc temperature rano przed wstaniem z lozka oraz sprawdzac puls). Ja zaczynalam od 1 tabletki (kapsulki) a obecnie biore 4. Inna sprawa to taka, ze jesli mamy chore nadnercza lub inne problemy hormonalne to naturalna tarczyca I levothyroxine nie wiele pomoga. Wazne zeby obnizac poziom estrogenow w organizmie poprzez eliminacje olejow roslinnych, jedzenie surowej marchewki miedzy posilkami czy zazywanie aspiryny rozpuszczalnej firmy Bayer (aspiryne zaczynamy brac w malej dawce np 100mg I stopniowo zwiekszamy, koniecznie z witamina K2 w dawkach 1-2mg K2 na kazde 500mg aspiryny) W ten sposob obnizy sie estrogen, ktory zawsze jest wysoki przy chorobie tarczycy a nadwyzka jego prowadzi do chorob serca I nowotworow. Pozdrawiam

   • Ateora says

    Dobrym sposobem na obniżenie estrogenu to odstawienie mięsa czerwonego na kilkanaście dni. Więcej o tym można znaleźć u Sary Gottfried. Faktycznie działą tylko trzeba zabezpieczyć się w inne, dobre żródło białka, zwłaszcza przy chorobie tarczycy.
    Aspiryny nie polecam nikomu zwłaszcza przy chorobie jelit, które zwykle idą w parze z chorą tarczycą.

   • Ateora says

    Przeprowadzano badania nad zawartością hormonu tarczycy w naturalnym preparacie i syntetycznym Synthroid i okazało się, że syntetyczny nie ma powtarzalnej dawki. Naturalne (nie jestem pewna czy to nie było Armour) były wyraźnie określone i powtarzalne. I zastanawiam się skąd takie mity się biorą, że naturalny nie ma powtarzalnej dawki? Nawet endo takie tezy głoszą? Badania co innego pokazują.

    Producenci syntetyku robili wszystko aby tych badań nie publikować ale badacze opublikowali.

   • Ateora says

    Błona żołądka bardzo nie lubi aspiryny. Kwas acetylosalicylowy może spowodować owrzodzenie żołądka, delikatne krwawienia (czasami też i mniej delikatne).

   • Renata says

    Pani Magdo proszę podać stronę, gdzie mogę kupić te bezpieczne preparaty na tarczycę Nutri – Meds, Nuti- Pac.
    Dziękuję i pozdrawiam.

 4. Wojciech Majda says

  @Ateora
  Technicznie rzecz biorąc mogą wystąpić różnice w poziomie hormonów w danej partii. Sam raz miałem wrażenie, że jedna partia Thyroid-S była jakby słabsza, z drugiej strony to było już po jakimś czasie od rozpoczęcia brania, więc to mógł być zbieg okoliczności.

  Inna sprawa, że świnie kilkadziesiąt lat temu były inaczej karmione, co świnia to dostawała inną paszę, wyrosłą na inne glebie.

  Dzisiaj jest to dużo bardziej zrównane, bo większość zwierząt jest karmiona z dodatkiem kupnych pasz, premiksów z dodatkiem minerałów i witamin, tak by chociaż zabezpieczyć podstawowe potrzeby świni. Taki poziom jodu czy selenu nie będzie aż tak rożny jak mógł być kilkadziesiąt lat temu, bo każda świnia dostaje minimalną dawkę tych minerałów.

  To pisząc tajskie rolnictwo, skąd zapewne pochodzą świńskie tarczyce w Thiroyd-S i Thiroyd jest z braku lepszego określenia dość.. nienowoczesne. W wielu miejscach nie dają krowom i świniom dodatków mineralno-witaminowych. Gleby w wielu rejonach Tajlandii (jak i w Polsce), są ubogie w selen i jod.

  • Ateora says

   Chyba najbardziej naturalnie karmione zwierzęta są w Nowej Zelandii. Ale jaka by ta różnica pomiędzy tarczycami nie była to naturalne preparaty są skuteczniejsze od syntetyków – przynajmniej dla mnie.

   I po prostu nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego lekarze robią tak negatywną opinię naturalnej tarczycy bo może niektórym pomóc.

   Wspominałeś kiedyś, że będziesz sprowadzał sproszkowaną suszoną tarczycę. Czy coś już się wyklarowało w tym temacie?
   Pozdrawiam

   • Wojciech Majda says

    Krowy i owce rzeczywiście są tam karmione praktycznie tylko pastwiskowo. Mam wrażenie, że po prostu tak zostali nauczeni na studiach i później powtarzają zasłyszane hasła.

    Co do sprowadzania sproszkowanej tarczycy, to nadal szukam dostawcy (hodowcy), który będzie spełniał moje wymagania, bo jak już bym się za to zabrał, to bym chciał naprawdę wysokiej jakości produkt stworzyć.

    Pozdrawiam

 5. Joanna says

  Witam , interesuje mnie zakup Thiroyd 1000 tab.
  Proszę o info jaka jest procedura zakupu
  Ile od wpłaty trwa realizacja zamówienia

  Pozdrawiam Joanna

 6. Beata says

  Witam,

  Oczywiście też chcę zamówić, ale nie wiem jaki? Obecnie biorę Letrox 125 i chciałabym z autoamtu przejsć na świnkę. Czy oba preparaty mają laktozę? Beata

 7. Ewelina says

  Witam jestem zainteresowana kupnem. Obecnie zażywam euthyrox n88 proszę o szczegóły jak zamówić, opłacić i dawkowac.

 8. Marta says

  Witam obecnie biorę Euthyrox 50 jaka dawke musiałabym brać Thiroyd lub Thyroid-S?-który jest lepszy prosze o szybką odpowiedz

 9. Agnieszka says

  Witam ,
  chciałabym zakupić Thiroyd-s 1000 tab.
  Proszę o info jaka jest procedura zakupu, dawkowanie w przypadku brania Euthyrox100.
  Ile trzeba czekać od wpłaty do otrzymania leku?
  Pozdrawiam,

  Agnieszka

 10. Magda says

  Witam, interesuje mnie zakup Thiroyd 1000 tab. z obniżonymi kosztami przesyłki.
  Proszę o info jaka jest procedura zakupu, Ile od wpłaty trwa realizacja zamówienia.
  Pozdrawiam

 11. Ola says

  Witam, jestem zainteresowana zakupem Thiroyd 1000 tab. Bardzo proszę o informacje na temat procedury zakupu, czasu oczekiwania na przesyłkę i formy płatności. Będę wdzięczna także za wskazówki dot. dawkowania.

  Pozdrawiam

 12. says

  Witam
  Choruje na hasinoto .chciałam zakupi c naraze próbna partie 500szt thiroyd s chyba bo sama nie wiem co będzie lepsze.

 13. Paulina says

  Witam, jestem zainteresowana kupnem thyroid s 1000 szt. Poprosze o maila z warunkami itd. pozdrawiam

 14. Joanna says

  Szanowny Panie,
  Jestem zainteresowana kupnem preparatu zawierającego naturalne T3, od 13 lat choruję na niedoczynność tarczycy, po kilku latach leczenia nareszcie poczułam się dobrze przyjmując novothyral, niestety w ciągu kilku lat przytyłam 26 kilogramów i nie jestem w stanie schudnąć na żadnej diecie, proszę o informację, jak zakupić preparat, pozdrawiam
  Joanna Sobolewska

 15. Agnieszka says

  Witam , obecnie sdawkuję Euthyrox 137 proszę o pomoc przy przedawkowaniu na pański produkt i namiary zakupu – pozdrawiam 🙂

 16. Ewa says

  Jestem zainteresowana zakupem Thyroid-S 1000 tabl. Proszę o informacje w zakresie możliwości realizacji zamówienia.

  Pozdrawiam, Ewa

 17. BOGUSŁAWA says

  Witam serdecznie!

  Chcę kupić THIROYD 1000 tabl. Obecnie biorę EURTHYROX N88, proszę mi doradzić z doświadczenia jaką dawkę THIROYD-u powinnam połykać dziennie.

  Pozdrawiam serdecznie
  Bogusia

 18. Milena Poryszewska says

  Witam 🙂
  Piszę w sprawie zakupu naturalnego ekstraktu ze świńskiej tarczycy. W związku z tym, proszę o jakąś wiadomość lub kontakt 🙂

  Pozdrawiam

 19. Monika says

  Witam. Mam usunieta tarczyce biore euthyrox 125 mg. Jaki preparat powinnam brac zamiast tego? Czy tez dodatkowo powinnam brac jeszcze. Jedtem wstepnie zainteresowana prosze o kontakt

 20. Lili says

  Witam, chciałabym kupić 1000 tabletek Thiroyd po obniżonej cenie przesyłki. Proszę o kontakt, Pozdrawiam

 21. Ola says

  Również jestem zainteresowana zakupem 500 tabletek – 139.99 zł + koszt przesyłki 40 zł Thiroyd. Proszę o kontakt.

 22. marzena says

  Nadal czekam na wyjaśnienie opóźnień w dostarczeniu przesyłki, czekam już ponad trzy tygodnie, proszę o odpowiedź na e-mail

 23. Lucyna Hajduczuk says

  jestem zainteresowana zakupem naturalnej tarczycy, proszę o poradę, jestem po jodzie , aktualnie mam niedoczynność , biore Euthyrox 75 ,nie wiem, ktory preparat byłby skuteczniejszy, interesuje mnie info na temat dopuszczalności tego leku do użycia i wskazanie odnośnie zażywania naturalnej tarczycy, prosze o informacje

 24. Małgorzata Gaworzewska says

  witam wysyłałam do pana maila ale nie otrzymałam odpowiedzi proszę informację dot. zakupu hormonu 1000 tabl.thyroid s

   • Wojciech Majda says

    That is my, my cousin (and many of my customers opinion). That saying there are people for who Thyroid-S is still working OK, I just guesstimate that this group is smaller than “before” the have reformulated it.

 25. Iwona says

  Witam, jestem zainteresowana kupnem Thyroid. Proszę o kontakt.
  Czy ktoś jest po dłuższym okresie stosowania tego leku? jakie sa wasze wrazenia, opinie?

  • Catarina says

   Hi Iwona,

   All I can tell you is that Thiroyd is the best thyroid I have tried, and so far I have been on Armour and Erfa Thyroid without noticeable results. Thiroyd is a fraction of that cost, and works so much better. For the first time in years, I have no hypothyroid symptoms at all.

 26. Catarina says

  Could someone please tell me if these products are shipped from Europe? I don’t speak a word of Polish but would love to order from a site shipping from Europe. I’d appreciate any help from anyone here. Thank you a lot in advance!

  • Wojciech Majda says

   Hi Catarina, for time being we are shipping from Thailand, but within 2 weeks we will start to ship from within EU. I’ll let you know by email when that will be 100% certain.

   Cheers

 27. Lesio says

  Jestem zaineresowany kupnem Thyroidu. Oraz współpracą, z terapią Gersona. Pozdrawiam Przemysław L.

 28. says

  Witam, chciałbym kupić Thyroid-S .Leczę się od wielu lat na bardzo mocną niedoczynność ( skutek niewłaściwego leczenia nadczynnośći jodem radioaktywnym) i mam bardzo duże problemy ze spowolnionym metabolizmem, a co za tym idzie z nadwagą. Myślę że thyroid – S mógłby przynajmniej częściowo ułatwić mi leczenie i zmniejszenie masy ciała. Pozdrawiam Maciej

 29. Hanna Kamińska says

  Proszę o kontakt w sprawie kupna thyroidu.
  Prośbę podaję w 3 różnych miejscach.
  Sprawa pilna.

 30. Jakub says

  Witam,
  proszę o kontakt w sprawie wysyłki. Składałem zamówienie dwa tygodnie temu.
  pozdrawiam

 31. Anka says

  Panie Wojtku, blagam o kontakt. Jestem zainteresowana nabyciem NDT, ale mam kilka pytan. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

  Anka

 32. Wioletta says

  Witam serdecznie,

  chciałabym zamówić TR Thyroid bez laktozy 500 tabletek z wysyłką z Europy i płatnością paypal (karta). Proszę o wysłanie maila z procedurą zakupu.

  Pozdrawiam

 33. MagdaMi says

  Dzień dobry,
  Chciałabym zakupić TR Thyroid 1000 tabl. Wysłałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Bardzo proszę o kontakt.

 34. Kachna says

  Witam, jestem zainteresowana kupnem preparatu TR Thyroid bez laktozy 1000 w wersji przepakowanej po 500 sztuk. Proszę o informacje

 35. krystyna says

  Jestem zainteresowana zakupem bezlaktozowym TR Thyroid 500 sztuk w wersji przepakowanej.
  Proszę o kontakt na maila.

 36. Konrad says

  Witam, chciałem zakupić Thyroid-S 1000 tabletek z kosztem 40 zł za przesyłkę. Zrobie odrazu przelew, proszę o napisanie informacji jak zakupić lek na mojego maila. Pozdrawiam

 37. Monika M says

  Witam
  Chciałabym kupic T.R. Thyroid bez laktozy 1000 tabletek . Jeśli moge uprzejmie prosić o wysyłkę z Europy byłabym wdzięczna . Moje córki chorują na Hashimoto obecnie biorą Eutyrox 50 i 75 . Proszę o kontakt .

 38. jolanta prugar says

  posiadam tabletki THYBON 20 nie moge ich brac bo sie zle czuje kupione w Niemczech zużyłam 5 szt.zostalo 95 ,jezeli ktoś chce kupic odsprzedam.Nr telef 793 783 859

 39. Elżbieta says

  Proszę odpowiedzieć,czy T.R.Thyroid zawiera skrobię kuku
  rydzianą na którą jestem uczulona.Z góry dziękuję

 40. Małgorzata Gacka says

  Dzień dobry, bardzo proszę o informację dotyczącą możliwości zakupu T.R. Thyroid 500 tabletek.
  Dziękuję i pozdrawiam

 41. Justyna Walewacz says

  Dzień dobry potrzebuję T.R. Thyroid (ekstraktu ze świńskiej tarczycy bez laktozy)
  Jestem uczulona na mleko. A jak z wchłanianiem ,czy ten środek lepiej się wchłania jak chemiczne ?
  Jakie dawki przy całkowitym usunięciu tarczycy?

 42. Alicja says

  Witam,

  Jestem zainteresowana zakupem Thiroydu 500szt. W tej chwili stosuję Euthyrox 25.
  Jaką dawkę Thiroydu mam stosować?

 43. Dirk says

  Hallo
  Chzem kupic thyroid tr. Wysylcie z eu zy zeba czekac pare tygodnie z thailandy?
  Podzebuje teraz szybko…

 44. Anna says

  Witam,
  Jestem zainteresowana kupnem Thiroyd lub Thyroid-S (1000 tabletek). Proszę na maila o informacje dotyczące płatności i czasu oczekiwania.

 45. Jacek says

  Witam! Jestem zainteresowany produktem.Prosze o nr konta i polecenie konkretnego leku.pozdrawiam Słota Jacek.

 46. MG says

  Dobry wieczór,
  Chciałabym ponownie zakupić : T.R. Thyroid (ekstraktu ze świńskiej tarczycy bez laktozy)
  500 tabletek (pół opakowania) 279.99 zł + koszt przesyłki (40 zł)TR Thyroid NDT

  To jest to opakowanie z niebiesko-białą etykietą. Czekam na kontakt.

  Pozdrawiam.

 47. MARINA says

  Witam,

  Chcę zamówić THIROYD 1000 tab. z opcją przesyłki za 40 zł.

  Proszę o bliższę informacje na maila.

  Pozdrawiam,
  Marina

 48. Mariola Marcinek says

  Dzien dobry,
  chcialabym kupic T.R. Thiroyd 500 tabletek. Bede bardzo wdzieczna za podanie dawkowania.
  Mieszkam na stale w Niemczech. Prosze o informacje jak dlugi jest czas oczekiwania na przesylke.
  Pozdrawiam

  Mariola

 49. sylwia says

  Nie otrzymałam odpowiedzi w sprawie poniższego:

  sylwia says
  21 February 2017 at 11:15

  Chciałabym ponownie kupić TR Thyroid bez laktozy

 50. Miroslaw says

  Witam ponownie. Nie otrzymałem odpowiedzi na mojego maila.

  “Miroslaw says
  3 March 2017 at 17:21

  Your comment is awaiting moderation.

  Witam. Parę dni temu, zdiagnozowano u mnie niedoczynność tarczycy (TSH powyżej normy). W badaniu USG jest ona jednorodna, ale mniejsza o 30%. Przeciwciała a-TPO i a-TG, w normie. FT3 poniżej normy a FT4, w górnej granicy normy. Wszystkie objawy niedoczynności. Nie brałem jeszcze żadnych syntetycznych leków. Ferrytyna w dolnej granicy normy, także i poziom witaminy D3. Suplementuję je cały czas, dodatkowo także selen. Może jakieś dodatkowe sugestie? Pewnie musiałbym zacząć od małej dawki, i po miesiącu sprawdzić, jaki jest efekt. Proszę o wszelkie dane, na temat zakupu, wysyłki i stosowania T.R. Thyroid bez laktozy. Pozdrawiam.”

  PS.Chciałbym poprosić o “500 tabletek (pół opakowania) 279.99 zł + koszt przesyłki (40 zł)”

  Pozdrawiam.

 51. Damian says

  Witam.Chcę kupić T.R Thyroid 1000 szt.. bez laktozy wysłałem już meila czekam na odpowiedz..Pozdrawiam

 52. Lucyna says

  Chciałabym kupic T.R. Thyroid bez laktozy 1000 tabletek . Choruję na niedocznność tarczycy. Obecnie biorĘ Letrox 50 i 75 . Proszę o kontakt .

 53. joanna says

  zastanawiam sie nad kupnem… ale jedna rzecz mnie nurtuje… normalnie ten produkt kosztuje od 300-400 zł za 100 tabletek…. dlaczego u Pana wychodzi tak tanio?

  • Wojciech Majda says

   300-400 zł za 100 tabletek z tego co mi wiadomo kosztują amerykańskie marki ekstraktu z tarczycy. Tajlandia jest po prostu dużo biedniejszym krajem niż USA, więc ceny medykamentów są dużo niższe.

 54. Beata says

  Witam, chcialabym kupic 1 opakowanie ( 1000 tabl. ) thyroid bez laktozy , jest mozliwosc wysylki z Polski bo mieszkam na stale we Wloszech. Prosze o info na e – mail. Jak dlugo by trzeba bylo czekac na przesylke

 55. Małgorzata says

  Dzień dobry.
  Chciałabym zamówić Thyroid-S 1000 tabletek + wysyłka za 40 zł.
  Proszę o kontakt.

 56. Iwona says

  Mam 800 tabletek do odstąpienia po atrakcyjnej cenie z datą do 15 sierpnia 2017. Mogę podzielić na mniejsze porcje jeśli ktoś potrzebuje. Proszę o maila na anavi@o2.pl

 57. Iwona says

  Bardzo proszę o kontakt, wysłałam kilka razy maila ale bez odpowiedzi. Chciałabym kupić Thiroyd.

 58. halina says

  dotalammaile i nie rozumiem cen wysylki czy reparat jest pewny bo to z Tjalandi?a ne z USA a ja mialam zUSA porzednie

 59. mateusz says

  Witam mam do odsprzedania 450 tabletek Thiroyd wraz z ulotką. Zakupione pod koniec września od pana Wojciecha. Posiadam oryginalna kopertę nadana z Tajlandii. Wysyłka oczywiście z Polski więc to kwestia kilku dni.
  Pozdrawiam
  halucynh@interia.eu

 60. Ewa Higfeldt says

  Witam !
  Chcialabym kupic naturalny hormon tarczycy.
  W jaki sposob mam to zrobic ?

  Serdeczne Pozdrowienia

  Ewa H

 61. Agata says

  Dzień dobry,
  chciałabym kupić TR Thyroid bez laktozy (1000 tabletek + wysyłka 40 zł)
  Wysłałam maila. Bardzo proszę o kontakt.

Trackbacks

 1. […] Letrox Ponadto od dwóch miesięcy przyjmuję Letrox. Endokrynolog zalecił mi dawkę 25mcg, od dwóch tygodni przyjmuję jednak 50mcg. Dopiero przy tej dawce jestem w stanie normalnie funkcjonować, choć nie jest idealnie. Jak tylko będę miała więcej funduszy, kupię sobie natomiast naturalny ekstrakt z tarczycy (ok. 200zł). Pozytywne opinie o jej działaniu bardzo mnie przekonują. Więcej o tym specyfiku możecie przeczytać tutaj. […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *