Jaki lek na niedoczynnosć tarczycy przyjmuje Hillary Clinton?

Hillary Clinton, żona Billa Clintona, byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej i potencjalna kandydatka z ramienia partii Demokratów na tę samą pozycję również cierpi na niedoczynność tarczycy. Jak leczona jest elita tego świata, która może sobie pozwolić na najlepsze leczenie i za razem nie może sobie pozwolić na ospałość, brak energii i inne objawy niedoczynności tarczycy? Czy Hillary Clinton bierze Letrox, Euthyrox, lub ich amerykaski odpowiednik – Synthyroid? Czy zażywa syntetyczne leki zawierające tylko tyroksynę (nieaktywną formę hormonu tarczycy)?

Nie!

Jak donosi jej lekarz w New York  Times [1], Hillary Clinton leczy swoją niedoczynność tarczycy za pomocą ekstraktu ze świńskiej tarczycy!

Obama Announces Appointments Of Clinton, Gates, Nat'l Security Team
M.in. dzięki ekstraktowi z tarczycy mimo 67 lat Hillary Clinton cieszy się dobrym zdrowiem i jest gotowa do pełnienia funkcji prezydenta USA.

Marka ekstraktu, który używa Hillary Clinton to Armour Thyroid.

 

Co jeszcze istotne, jej temperatura ciała wynosi 98.7ºF czyli nieco ponad  37ºC. Wysoka temperatura ciała, to dowód na dobre tempo metabolizmu – skutek prawdziwego uregulowania hormonów tarczycy w oparciu o usunięcie objawów a nie tylko wyniki badania krwi. Widać, że jej doktor wie jak skutecznie leczyć niedoczynność tarczycy.

 

Jeśli chcesz leczyć się jak możni tego świata i kupić  ekstrakt ze świńskiej tarczycy, kliknij tu.

[1] A Letter From Hillary Clinton’s Doctor http://www.nytimes.com/interactive/2015/07/31/us/politics/hillary-clinton-doctor-letter.html

 

 

Artykuły na podobny temat

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *