O mnie

Witam na mojej stronie poświęconej skutecznemu leczeniu niedoczynności tarczycy!

Nazywam się Wojciech Majda, zainteresowałem się tematem leczenia niedoczynności tarczycy jakiś czas temu, bo sam to schorzenie od (prawdopodobnie) kilku jak nie kilkunastu lat posiadam*. Gdy w wieku 16 lat poszedłem do publicznego lekarza  (bo po kilku latach prywatnego leczenia alergii i candidy moja rodzina nie miała już pieniędzy na dalsze leczenie) i powiedziałem, że chyba coś jest ze mną nie tak, bo nie jestem w stanie wytrzymać w szkole 8 godzin bez zasypiania i w ogóle śpię bardzo dużo, to lekarz zlecił badanie krwi i moczu po czym stwierdził, że wyniki są w normie, a jestem  jeszcze za młody, by przepisać mi środki pobudzające. Musze być wdzięczny, że nie mieszkam w USA, bo tam bez wahania przepisali by mi amfetaminę (Adderall)…

W międzyczasie przerobiłem kilka różnych diet: wegetarianizm, bezglutenowa, antycandida, high carb, low carb, high fat, low fat, low everything,  paleo, sraleo…)  licząc, że one poprawią mój stan zdrowia. Wydałem Wyrzuciłem też sporo pieniędzy na różne suplementy diety: super glony, surowe kakao, zajebiście sfermentowany tran z wątroby dorsza żyjącego  w super czystym środowisku, pył z rogu jednorożca złapanego w czasie pełni księżyca. Nie powiem, że te rożne diety nie poprawiały stanu mego zdrowia, bo przejście na coś w rodzaju “paleo” mocno zniwelowało mi alergię na pyłki. Nie mniej daleko mi było do stanu, który intuicyjnie wydawało się mi, że powinien być dla mnie normalny.Wojciech-Majda

Spróbowałem również rzeczy cięższego kalibru: modafinil, efedryny, testosteronu (oraz innych sterydów anabolicznych i prohormonów). Te specyfiki przynajmniej działały! Nie mniej doszedłem do wniosku, że nie tędy droga…

Moja przygoda z leczeniem niedoczynności tarczycy zaczęła się w maju 2014 roku wraz z zakupem Cytomelu. Mimo posiadania wyników badania krwi “w normie”, to temperatura mego ciała zazwyczaj była o 1-1,5* C niższa niż być powinna (i to mimo tego, że wtedy mieszkałem w tropikach!). W sierpniu 2014 za poleceniem znajomego z internetu kupiłem Thyroid-S i od tego czasu czuję, że stan mojego zdrowia się poprawił. Chcę podzielić się z Wami tym co odkryłem, co mi pomaga, a co nie.

Jak się dowiedziałem, w Polsce nie można dostać Naturalnego Ekstraktu z Tarczycy (Natural Desiccated Thyroid – NDT), więc postanowiłem otworzyć sklep internetowy sprzedający Thiroyd i Thyroid-S  (a w przyszłości może i naturalny ekstrakt z tarczy innych firm).

Dodam, że nie jestem lekarzem, więc to co tu piszę traktujcie tylko jako “inspirację”, doświadczenie jednego gościa z internetu a nie poradę medyczną czy diagnozę.  Jeśli chcesz wyzdrowieć, musisz sam się wyleczyć, wyedukować i zastosować zdobytą wiedzę: ja czy lekarz za Ciebie tego nie zrobimy. Skoro jesteś chory i leczony od kilku-kilkunastu lat, to dlaczego oczekujesz, że nagle coś się SAMO zmieni? Czy oczekujesz, że te leki i suplementy, które przez kilka lat nie działały, ot tak sobie wreszcie zaczną działać?

Im szybciej weźmiesz sprawy zdrowia w swoje ręce i zaczniesz eksperymentować tym szybciej (potencjalnie) osiągniesz rezultaty. Nie licz, że lekarz za Ciebie wyzdrowieje. Jemu na tym na pewno nie zależy tak jak Tobie.

Z kwestii prywatnych:

W razie czego mam też inną stronę internetową na której piszę o ogrodnictwie i rolnictwie ekologicznym, permakulturze, jadalnych leśnych ogrodach i uprawie roślin najwyższej jakości: Pracownia Permakultur.
Oprócz tego lubię historię (zwłaszcza rolnictwa), aikido, siłownię. Ogólnie to geek ze mnie, tylko z dobrze rozwiniętym bicepsem.

 

Thanida

Thanida – to ona wysyła Wam ekstrakt z Tajlandii.

 

 

Email kontaktowy: plpermaculture@gmail.com

skype: pracownia.permakultury

Gadu-Gadu: 6084568

 

Comments

 1. Magdalena Goleniewicz says

  Witam,

  Jestem zainteresowana kupnem Thiroyd 500 szt. + 40 zl przesylki. Prosze o informacje.

 2. Agnieszka Borowska says

  Panie Wojtku,
  Jeśli kupię lek od Pana to czy pomoże mi Pan z dawką? Aktualnie biorę 150 eutyrox.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka Borowska

 3. Lidia Sobera says

  Panie Wojciechu,

  Jestem zainteresowana kupnem Thiroyd 500 szt. + 40 zł przesyłki.

  Proszę o informację.

 4. katarzyna says

  Panie Wojtku,
  czy preparat thiroyd może być równie skutecznie stosowany w przypadku braku tarczycy ( z powodu nowotworu), zamiast euthyrox 150?
  Pozdrawiam

  • Agata Bruun says

   Ja mam usunieta tarczyce 1998,bardzo źle się czułam wiele lat biorąc syntetyczny hormon T4, od kiedy biorę naturalny wyciąg tarczycy świńskiej mam nowe życie!!!!

 5. Lisbeth says

  Hi!
  I would like to order Thyroid S 1000 pills 60 mg /1 grain each. Can you deliver them to Sweden? How much will it cost?

  Best regards
  /Lisbeth Bjoerk

 6. Marta says

  Dzień dobry. Chciałabym kupić od Pana lek. Mam niedoczynność. Obecnie biorę 37,5 Letroxu. Czy pomógłby Pan mi w ustaleniu dawki? Proszę o odp. Pozdrawiam Marta

 7. Iwona says

  Witam jestem zainteresowana,zakupem leku.Od września jestem na euthyrox 50.Proszę o kontakt dziękuję.

 8. Agata Bruun says

  Czekam na odpowiedz. ponieważ pilnie muszę kupić 1000 tabl. TR-Man . Na jaki adres emailowy wpłata na email. i ile pieniążków …wysyłka do Danii. Pozdrawiam serdecznir – Agata Bruun
  P.S Proszę o szybką odpowiedź

 9. MAGDALENA says

  JESTESM ZAINTERSOWANA ZAKUPEM TEGO PREPARATU MAM HSHIMOT I BIORE 88MG UETHYROXU PROSZE O WSZELKIE INFORMACJE CENE

 10. IZA DERLATKA says

  JESTEM ZAINTERESOWANA ZAKUPEM THYROIDU -S. PROSZĘ O INFORMACJE DOTYCZĄCE DOKONANIA ZAKUPU

 11. Catarina says

  I hope it’s OK to write in English here…? Is Thai NDT still available from Poland? If so, how to place an order? Thanks very much in advance.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *