Opuchlizna , obrzęki , puchnięcie

Dział poświęcony urodzie. Co zrobić by nie wypadały włosy, co zrobić by nie mieć opuchlizny..?
Agusiaxxx

Opuchlizna , obrzęki , puchnięcie

Postautor: Agusiaxxx » 09 sie 2017, 8:35

Witam :roll:

Jak pozbyć się nadmiaru wody z organizmu powodującego opuchnięcie?

KOBIETA , 23 LATA
Woda w organizmie - nagromadzenie płynów , obrzęki , ciężkie łydki " Brzuch jak balon " Jak pozbyć sie nadmiaru wody i opuchnięcia ? Jestem aktywna osoba ,siłownia ,ćwiczenia plus 2-3 L wody chodzenie nie pomaga , - hydromonium nie pomogło - badania na ob morfologię krwi , nerki mocz ok w normie Tarczyca . Jakiś czas temu było mi : - czułam sie senna przez cały dzien -uczucie zimna nAwet w ciepły dzien - brak energii - opuchnięcie Wyniki ok , tsh 2,80 Zaczęłam sama suplemetowac jod ,selen , spirunelle , i witaminy

Tsh samo z siebie sie zimniejszych poniżej 2
Uczucie zimna juz go nie czuje , wręcz jest mi w koncu ciepło , jakies depresje i leki rownież minęły

Pozostał mi jedynie problem z woda / płynem metabolicznym ?
Jak die pozbyć tego dziadostwa ?
Jakie badania Ew zrobić ?

Agus

Re: Opuchlizna , obrzęki , puchnięcie

Postautor: Agus » 10 sie 2017, 7:40

zatrzymywanie wody ( lub innych płynów) jest zjawiskiem złozonym, nie da się ot tak powiedzieć, weź niebieską pigułkę i będzie ok. Sprawdzałaś pod kątem chorób metabolicznych? Cukier, insulina? Co to znaczy badania ok? To że ktoś powiedział, że wyniki badań są ok, wcale nie musi tego oznaczać. Z tego powodu, jeśli zwracasz się z pytaniem na forum tarczycowym, byłoby dobrze zapodać te wszystkie badania wraz z normami.
Nie traktuj życia tak poważnie, jest to historia z której i tak nie wyjdziesz żywa .

Wróć do „Dbanie o urodę w schorzeniach tarczycy”