niska temperatura ciała

Dział poświęcony metabolizmowi oraz innym chorobom powiązanym z niedoczynnością tarczycy i zaburzeniami metabolizmu.
elewcja

niska temperatura ciała

Postautor: elewcja » 26 lis 2016, 17:53

Witam.
Właśnie odkryłam to forum i przepraszam jeśli odpowiedź na moje pytanie już gdzieś padła. Mianowicie borykam się z bardzo niska temperaturą ciała - ok 35,4, plus minus 0,2. Oczywiście nawet w dni ciepłe marzną mi dłonie i stopy, nie potrafię rozgrzać się nawet pod kołdrą. Jedynym wyjątkiem jest poranek, kiedy jest mi gorąco i intensywnie się pocę. Intensywne pocenie i uczucie gorąca towarzyszy mi także podczas ćwiczeń. Jest to okropnie wstydliwe ponieważ moje ciuchy treningowe można wykręcać. Czy ktoś mógłby coś na to poradzić?
pozdrawiam

Agus

Re: niska temperatura ciała

Postautor: Agus » 28 lis 2016, 10:49

Dzień dobry, ale z jakiego powodu jest Ci tak zimno? Masz problem z tarczycą?
Nie traktuj życia tak poważnie, jest to historia z której i tak nie wyjdziesz żywa .

Big Boss
Administrator

Re: niska temperatura ciała

Postautor: Big Boss » 23 gru 2016, 12:43

Elewacja,

35.4*C to bardzo niska temperatura ciałą - sugerująca niskie tempo metabolizmu, co może sugerować problemy z tarczycą. Osobą, która może najwiecej na to poradzić jesteś Ty. Poczytaj to forum i blogaska zdrowietarczycy.pl.
Jeśli chcesz kupić Naturalny Ekstrakt z Tarczycy Thiroyd lub Thyroid-S, kliknij w link:
http://zdrowietarczycy.pl/chce-kupic-thyroid-s/
The Spice Must Flow...

Wróć do „Metabolizm i schorzenia powiązane z nieprawidłowym działaniem metabolizmu”