Czy ktoś stosuje LDN???

W tym dziale umieszczaj informacje o badaniach naukowych powiązanych z chorobami tarczycy czy też zdrowiem.
m_sadowska

Czy ktoś stosuje LDN???

Postautor: m_sadowska » 26 paź 2015, 13:06

Znalazłam dużo informacji na ten temat
Czy ktoś może stosuje??
Ja chciałabym spróbować tylko nie wiem czy uda mi się załatwić receptę :/

Big Boss
Administrator

Re: Czy ktoś stosuje LDN???

Postautor: Big Boss » 26 paź 2015, 23:18

Nie stosuję, ale jak byłem w Wietnamie to kilka osób chciało bym im załatwił. Ciekawy środek z tego co czytałem.
Jeśli chcesz kupić Naturalny Ekstrakt z Tarczycy Thiroyd lub Thyroid-S, kliknij w link:
http://zdrowietarczycy.pl/chce-kupic-thyroid-s/
The Spice Must Flow...

figa

Postautor: figa » 27 paź 2015, 9:47

Chętnie też bym odkupiła połowę opakowania, niestety mój "lekarz" jest anty wszystkiemu, twierdzi że tylko eutyrox i dużo ruchu.

gazetaforum

Postautor: gazetaforum » 27 paź 2015, 10:34

Figa jeżeli uda mi się załatwić receptę to odsprzedam Ci połowe.

figa

Postautor: figa » 28 paź 2015, 10:21

dzięki :)

Jah Maya

Postautor: Jah Maya » 19 lip 2016, 10:50

Czy ktoś posiada jakieś materiały po polsku które wskazują i uwypuklają, że standardowa terapia Naltreksonem to jest co innego niż Low Dose.
Byłbym wdzięczny.

Agus

Postautor: Agus » 31 sie 2016, 14:13

Rozpoczęłam wczoraj ( wraz z mężem) kurację LDN -zaczęliśmy od 1 mg.
Nie traktuj życia tak poważnie, jest to historia z której i tak nie wyjdziesz żywa .

Lija

Postautor: Lija » 03 wrz 2016, 23:03

ja biore LDN od kilku miesiecy. Powinien mi pomoc na kilka rzeczy. Ale szczerze nie widzę efektu... Może ten efekt jest, może spadły przeciwciała (nie badałam), może poprawia mi się trawienie. ALe nie jest to dla mnie odczuwalne. Ale wezmę do końca opakowanie wierząc ze działa ;)

Agus

Postautor: Agus » 04 wrz 2016, 11:54

Lija ile LDN bierzesz i czy miałaś jakieś objawy uboczne? Ja nie czuję się najlepiej szczerze powiem, mam uderzenia gorąca, biegunkę, boli mnie żoładek i ogólnie jestem w kiepskim stanie. Czytałam, że niektórzy ludzie nie odczuwają żadnej różnicy po wzięciu LDN, na niektórych działą zbyt mocno, a niektórzy są zadowoleni. Mój mąż nie zauważa żadnych objawów.
Nie traktuj życia tak poważnie, jest to historia z której i tak nie wyjdziesz żywa .

Lija

Postautor: Lija » 04 wrz 2016, 13:56

mysle ze pare razy jak wzięłam za szybko zbyt wysoką dawkę (nie więcej niż 4,5 mg, ale za szybko podwyższyłam) to nie mogłam zasnąć na tym przez kilka godzin (biore na wieczór), a poza tym żadnych innych skutków ubocznych nie zauważyłam.

Agus

Postautor: Agus » 04 wrz 2016, 14:33

Hmmm ja nie mogę spać juz po 1 mg a co dopiero będzie później ? No i te debilne sny....W zasadzie to przypomniało mi się , że mój mąż też nie spi po tej jedynce. Dzisiaj zaczynamy z 2 mg - i aż się boję :shock: Lija skąd bierzesz LDN? Sama przygotowujesz ?

Lija

Postautor: Lija » 04 wrz 2016, 15:02

przy Hashimoto powinno się niby zaczynać od 0,5mg i zwiększać stopniowo. Jesli chodzi o sny to zdarzył mi się może jeden, dwa, a tak poza tym to byłam wręcz rozczarowana :lol:
obecnie biorę 4mg juz od kilku tygodni i na razie nie zwiększam. rozpuszczam pół tabletki w 25 ml wody destylowanej (demineralizowanej).
Adepend zapisał mi znajomy lekarz.

Agus

Postautor: Agus » 04 wrz 2016, 15:26

Rozumiem , ja tych snów miałam już kilka w ciągu kilku dni :shock: LDN mam w kapsułkach, kupuje w aptece gotowe. Mam przygotowane 1 mg, 2 mg i 4,5 mg. Czytałam bardzo dużo informacji na temat LDN i pokładam dużą nadzieje w tym specyfiku. Mam problemy ze stawami - bole i dretwienie palcow u rąk w nocy podczas snu. I bóle kostno - stawowe ogólnie. Zauważyłam że ból i dretwienie rąk jest jakby mniejsze.

Agus

Postautor: Agus » 05 wrz 2016, 10:01

Od wczoraj biorę 2 mg LDN i ból i dretwienie palcow u rąk w nocy praktycznie zanika. Może to przypadek ? Będę informować na bieżąco .

Frelka

Postautor: Frelka » 01 sty 2017, 23:59

Ja stosuje, w miesiąc obniżył mi przeciwciała. Zaczynałam od 1 mg, po tygodniu 2 mg, po trzech tyg 3 mg i tak chyba 1,5 miesiaca. Potem dostałam dawkę 2 mg bo zeszły przeciwciała ale ja sierota nie wiedziałam ze 2 mg w jednej kapsułce przygotowane i łykałam dwie czyli 4 mg. Po 1,5 miesiaca zorientowałam sie ze zle brałam wiec potem zeszłam wg zalecenia lekarza juz do 2 mg i tak do dziś. Nie wiem jeszcze jak bedzie z przeciwciałami po obniżonej dawce.
Minusów nie widzę zadnych. Plusy takie ze człowiekowi trudniej sie upić % i nie mam takiej depresji, stanów lekowych, dobrze twardo sypiam. Kiedys budził mnie alarm u sąsiada za ściana teraz nie budzi mnie SMS przy uchu.

Wróć do „Badania naukowe”